Jedyne, co musisz zrobić to przesłać nam dokumentację projektową.

Lokal mieszkalny

od 300 zł/netto

Dom jednorodzinny

od 450  zł/netto

Lokal usługowy

od 500 zł/netto 

Oferujemy wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej, które są niezbędne przy sprzedaży lokalu bądź wynajmie.

Świadectwa charakterystyki energetycznej wykonuje dla osób prywatnych jak również podmiotów gospodarczych wystawiając fakturę.
Posiadam niezbędne uprawnienia z wpisem do rejestru osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.  Świadectwa wykonuje na podstawie udostępnionej dokumentacji obiektu i wypełnionej ankiecie. Świadectwo wysyłam w formie pdf na e mail a oryginał poczta tradycyjna. Zgodnie z Rozporządzeniem, każde świadectwo energetyczne umieszczane jest w bazie Ministerstwa Infrastruktury.
Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej mieszkań, budynków, lokali usługowych oraz magazynów na terenie całej Polski w przypadku posiadania dokumentacji technicznej lub na terenie Warszawy i okolic w razie konieczności zebrania pomiarów na miejscu.  Ważność świadectwa przy braku istotnych zmian termomodernizacyjnych po sporządzeniu wynosi 10 lat.
Cena wykonania świadectwa jest uzależniona od powierzchni mieszkania/budynku, stopnia skomplikowania projektu oraz czasu realizacji zlecenia.
*ceny nie zawierają wydruku i przesyłki pocztą